Tor Służewiec – wyścigi konne w Warszawie

Tor Służewiec – wyścigi konne w Warszawie

 

W miniony weekend odwiedziłem Tor na Służewcu gdzie odbywają się wyścigi konne. Pierwszy raz miałem przyjemność odwiedzić to miejsce i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Atmosfera jest cudowna, miejsce piękne a i sama infrastruktura taka że piłkarskie kluby by się nie powstydziły. w zasadzie nie wiem czego spodziewałem się po wyścigach na Służewcu. Myślałem że to miejsce jest bardziej skostniałe – słyszałem odpowiedzi o znacznej liczbie starszych osób – to oczywiście prawda ale samo miejsce do skostniałych na pewno nie należy. W standardową sobotę czy niedzielę wyścigi odbywają się co pół godziny od ok 15 do 19. Bilet kosztuje zaledwie 5zł – więcej wydamy zapewne na samo zakładanie się o wygraną konia, jedzenie lub kufel piwa.

na wyścigach byłem z Kacprem więc nie miałem zbytnio możliwości przymierzenia się do zdjęć – udało się jednak wyciągnąć aparat przy pojedynczych gonitwach.

Tor Służewiec to miejsce gdzie na pewno wrócę – czuję że będzie to nawet w tym miesiącu:)

 

Poniżej możecie zobaczyć wybrane przeze mnie dwa zdjęcia a także kilka pozostałych

 

Tor służewiec. Drugi wyścig. 28.05.2017. Klacz Gracja (1) wyprzedza Naf (6) oraz Lady Art (3) przed metą. Dżokeje: nr 1 – M.Abik, nr 6 – S.Mazur, nr 3 – J.Balcerska. Suma nagród ponad 12 tys zł.

Tor służewiec. 28 maja 2017. Goniwa nr 3 dla 4-letnich i starszych koni krwii arabskiej II grupy. suma nagród ponad 10000

 


Amintata 3 letnia klacz gniada. trening na torze służewiec przed gonitwą dla 3 letnich klaczy grupy III. dż A.Kabardov

Amintata 3 letnia klacz gniada. trening na torze służewiec przed gonitwą dla 3 letnich klaczy grupy III. dż A.Kabardov

Matar 3 lata. Ogier siwy. trening na torze służewiec przed gonitwą dla 4 letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej grupy III. dż M.Srnec

Stała ekipa:)

Stała ekipa:)