Ostatnia runda ekstraklasy

Logo Legii Warszawa

Już jutro (L)egia może sięgnąć po mistrzostwo. Może się tak wydarzyć ale i nie musi. Tyle samo punktów co drugi w tabeli Piast Gliwice i jedynie pozycja po rundzie zasadniczej daje przewagę. Legia gra u siebie i gra z Pogonią Szczecin. Piast podejmie groźne Zagłębie które nadal liczy się  w walce o awans do eliminacji (jak to brzmi) Ligi Europy. Zagłębiu po piętach depcze Cracovia która przy porażce lub nawet remisie Zagłębia może jeszcze wskoczyć na podium. Jedno jest pewne – liga jest ciekawa do samego końca i to nie pierwszy już rok z rzędu.

Zawodnicy ani trener nie powinni jednak kalkulować wyników pozostałych klubów. Zwycięstwo u siebie w ostatnim meczu sezonu zapewni nam Mistrza na 100-lecie Legii i tylko ten fakt się liczy.

Tabela Ekstraklasy przed ostatnią kolejką

Tabela rundy mistrzowskiej przed ostatnią kolejką

 

Kacper kibicował już niejednokrotnie w tym roku. Kupiliśmy mu nawet body z Logiem stołecznego klubu. Tym razem mam nadzieję również uda się obejrzeć mecz razem chociaż przyznam się wam, że bardziej boję się żeby nie wypadła jakaś sytuacja przez którą mogę stracić możliwość obejrzenia tego widowiska. Na pewno będziemy trzymać kciuki a Kacper zaciśnięte pięści:)

Kacper kibicuje Legii - ma własne body ale szaliki na razie pożyczają mu rodzice.

Kacper kibicuje Legii – ma własne body ale szaliki na razie pożyczają mu rodzice.

Mecz rozpoczyna się o 20:30, relacja na C+.