PKP Służewiec i Netia Tower – powrót bloga

Oj zapuściłem się w blogowaniu wiem – dużo się u mnie działo w tym roku. Remonty, wykończenia, wiele wyjazdów do Krakowa i zmiana pracy. wiem słabe to wymówki – ale wiele zdjęć robiłem szczególnie w pierwszej połowie roku, których bym wam jednak nie pokazał – wizyty w Castoramie, Leroy itp, robienie zdjęć pustych i nieotynkowanych ścian i wiele podobnych bez artyzmu – służących jedynie własnej dokumentacji oraz pochwalenie się rodzinie z postępami w pracach:)

Już wyszliśmy z Anią na prostą – w końcu możemy zająć się po prostu mieszkaniem a ja wymyśliłem sobie kolejne zajęcia – trochę wizyt w Krakowie (znajomi wiedzą jaki projekt postanowiłem w końcu zamknąć) – i znowu krucho z czasem.

Ostatnio na domiar zdarzeń tegorocznych wymyśliłem sobie jeszcze zmianę pracy. Wiem już pomyślicie że zdjęcie biura zrobiłem ostatnio – nic bardziej mylnego – zdjęcie powstało 2 miesiące przed przekroczeniem progów Netii – leżało po prostu w cyfrowej szufladzie i czekało aż znajdę w końcu czas na blogowanie.

Netia Tower i Warszawa Służewiec

Netia Tower i Warszawa Służewiec

Netia Tower i Warszawa Służewiec

Netia Tower i Warszawa Służewiec

 

  • Straszna pustynia wokół. Wybrałeś najlepszy kadr z możliwych 😉